TE vagy a Titok!

Feladatok

  • Pénztárgép kezelése
  • Konyhai feladatok (ételek előkészítése, elkészítése, részfeladatok elvégzése)
  • KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
  • KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása

Elvárások

  • Fontos számodra a rugalmas munkaidő
  • Szereted az új kihívásokat
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szeretnél egy dinamikus fejlődés részese lenni

Juttatások

  • Átlag bruttó 381.000 Ft/hónap*
  • Rugalmas munkaidő
  • Valódi karrier- és fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes étkezés
  • Bónuszok, csapatépítés
  • 25% kedvezménnyel vásárolhatsz a KFC, Starbucks és Pizza Hut éttermekben

*(átlagbér 8 órás munkarendben, a műszakok 30%-a műszakpótlékkal számolva, bruttó 36.000 Ft elérhető bónusszal kiegészítve, a bérezés éttermenként eltérő)

A betanulási időszak a Székesfehérvár KFC éttermeinkben valósul meg az étterem nyitásáig.

Ismerj meg minket és legyél Te is tagja a KFC csapatnak!