TE vagy a Titok!

Jelentkezz hozzánk, dolgozz Vezetőként az újonnan nyíló KFC-ben Móron! 🍗 🍟🥤

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
  • A vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
  • Mindig friss és minőségi termékeinek garantálása: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás
  • Feladatod, hogy az étterem mindig kiváló állapotban legyen: az étterem berendezéseinek megfelelő működését és tisztaságát biztosítod

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Van tapasztalatod vendéglátás területén
  • Vezettél már csapatot
  • Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel
  • Kiváló problémamegoldó képességed van
  • Pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy

Mit nyújtunk Neked a KFC-nél?

  • Átlag bruttó 550.000 Ft/hónap*
  • Valódi karrier- és fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes étkezés
  • Bónuszok, csapatépítés és dolgozói kedvezmények
  • Professzionális betanulás és manager tréning
  • 25%-os kedvezmény a KFC, Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban

*(elérhető bér 8 órás munkarendben, mely sikeres certifikációt követően az alapbérből és a teljesítmény alapú bónuszból tevődik össze)

Ismerj meg minket és legyél Te is tagja a KFC csapatnak!